OFERTA

Zestawy fotowoltaiczne "pod klucz"

Oferujemy gotowe zestawy fotowoltaiczne oparte wyłącznie na podzespołach renomowanych producentów europejskich i azjatyckich.

Zestawy standardowo składają się z modułów Selfa, IBC Solar, inwertera Afore, Fronius lub Steca, indywidualnie dobranego systemu mocowań na dach lub na grunt, zabezpieczeń AC/DC, okablowania solarnego, złączy PV typu MC4.

Zadzwoń pod nr 730 722 822 lub napisz do nas, przygotujemy ofertę.

ibc

IBC Solar to ponad 120 tysięcy systemów fotowoltaicznych na całym świecie i trzydzieści lat doświadczenia na rynku. Wysokiej jakości moduły stosowane są do budowy systemów fotowoltaicznych na dachach domów rodzinnych, jak również do większych projektów.

sma

SMA jest liderem na rynku inwerterów oraz systemów monitorowania instalacji fotowoltaicznych. Produkty tej firmy charakteryzują się najnowocześniejszą technologią,  długą żywotnością oraz dużą wydajnością. Z tych powodów  przetwornice SMA znajdują się w naszych zestawach.

Steca to niemiecka solidność oraz gama produktów z branży solarnej dostosowanych do każdego rodzaju potrzeb. W naszej ofercie znajdują się inwertery tej firmy, jak również regulatory ładowania baterii.

Przydomowe elektrownie wiatrowe

Posiadamy w ofercie elektrownie wiatrowe od 300W do 10kW. Mogą stanowić główne lub dodatkowe źródło odnawialnej energii dla Twojego domu lub firmy.

Dobrze dobrana i usytuowana elektrownia wiatrowa może wytworzyć rocznie taką ilość energii elektrycznej, jaka odpowiada 15-20% mocy nominalnej zainstalowanej turbiny, pomnożonej przez liczbę godzin w ciągu roku (24 h x 365 dni). W tak wyliczonej wielkości uwzględnione są zarówno okresy bezwietrzne, jak i te, kiedy prędkość wiatru jest mniejsza lub większa od tej, przy której elektrownia wiatrowa produkuje moc nominalną.

Korzystając z turbiny o mocy 3 kW, można w ciągu roku uzyskać:

3kW x 0,2 x 24h x 365= 5256kWh. Jeżeli przyjmiemy stawkę 0,50zł/kWh, da nam to oszczędności 2628zł rocznie.

Do tego możemy liczyć na 40% dofinansowanie na zakup i montaż przydomowej elektrowni z programu "Prosument" i inwestycja zwróci się szybko.

Zadzwoń pod nr 730 722 822 lub napisz do nas, dobierzemy elektrownię dla Ciebie.

elektrownia wiatrowa 2kW

Wykonawstwo

Wykonujemy fachowe wykonawstwo każdej prawidłowo zaprojektowanej instalacji, od 1kW aż po farmy fotowoltaiczne.

Poszukujesz montera lub głównego wykonawcy instalacji? Zadzwoń pod nr 730 722 822 lub napisz do nas.

Oświetlenie hybrydowe i solarne

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem lamp hybrydowych oraz solarnych pod indywidualne zamówienie klienta. Stosowane są do oświetlenia parkingów, placów zabaw, parków, skwerów, ogrodów przydomowych, ulic itd. Nasze lampy charakteryzują się trwałością, jakością wykonania, długim okresem czasu pracy oraz autonomią sięgającą do 4 dni. To wszystko osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów. Już nie musisz martwić się rachunkami za prąd.

Parametry techniczne:

- słup stalowy ocynkowany lub malowany proszkowo

- wysokość słupa: od 3m do 8m

- fundament prefabrykat

- akumulator żelowy, 1-2 sztuki

- kontroler z czujnikiem zmierzchowym

- źródło światła LED, 1-3 sztuki

- moduł PV, 1-2 sztuki

- wiatrak o mocy 300-600W w przypadku lampy hybrydowej

Zadzwoń pod nr 730 722 822 lub napisz do nas, zaprojektujemy i wykonamy lampę dla Ciebie. Inwestycja taka. również zwraca się szybko.

KONIECZNIE SPRAWDŹ NASZE CENY