DOTACJE

Firma MocPV, w związku z naborem wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE, wykonała kilkaset projektów mikroinstalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych w gminach Poniatowa i Garbów. Porzedziły je wizyty wraz z oględzinami miejsc planowanych inwestycji, fachowe doradztwo oraz sporządzenie audytów technicznych.

W związku z rozpoczęciem nowej perspektywy budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020, z której będzie można pozyskać unijne dotacje na odnawialne źródła energii, firma MocPV zaprasza do współpracy wszystkie zainteresowane podmioty tj.:

- mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa,

- rolników,

- jednostki samorządu terytorialnego.

W nowej perspektywie obserwujemy istotne zwiększenie budżetu przeznaczonego na inwestycje w OZE do kwoty blisko 38 mld zł. Dotacje na energetykę odnawialną w nowym budżecie UE będzie można pozyskać głównie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych już od pierwszego kwartału 2016 roku. Beneficjenci unijnych konkursów na OZE będą mogli otrzymać część wsparcia, o które wnioskowali, już w formie zaliczki w wysokości nawet do 70 proc. dofinansowania.

Firma MocPV oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania oraz pozyskiwania środków unijnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysyłania zapytań.

ZAPRASZAMY